W dniu 8 kwietnia 2024 roku odbyły się pierwsze zajęcia z nauki pływania w ramach zadania 4 realizowanego w projekcie „Wsparcie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym z terenu gminy Łaziska w rozwijaniu kompetencji, umiejętności, uzdolnień oraz zainteresowań poza edukacją formalną”. Miejsce wydarzenia – Centrum Kultury Fizycznej i Sportu w Bełżycach, zostało zapełnione radosnym śmiechem i podekscytowaniem trzydzieściorga dzieci z naszej gminy, które miały okazję doświadczyć nauki pływania pod czujnym okiem dwóch instruktorów. Atmosfera relaksu, połączona z aktywnością fizyczną, stanowiła receptę na udany czas spędzony w wodzie.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz z budżetu państwa.