Gminna Biblioteka i Dom Kultury w Łaziskach serdecznie zaprasza uczniów klas I–VIII szkół podstawowych z terenu Gminy Łaziska, którzy są zainteresowani wycieczką do Wieliczki i Krakowaramach zadania 5 realizowanego projektu  „Wsparcie dzieci i młodzież w wieku szkolnym z terenu gminy Łaziska w rozwijaniu kompetencji, umiejętności, uzdolnień, zainteresowań poza edukacją formalną”.  Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz z budżetu państwa.

Wycieczka „Dziedzictwo historyczne Wieliczki i Krakowa” dnia 18 maja 2024r. bezpłatnie dla 22 osób!

INFORMACJE NA PLAKACIE

REGULAMIN PROJEKTU

FORMULARZ REKRUTACYJNY do Projektu

skrótowy FORMULARZ REKRUTACYJNY dla ucznia już uczestniczącego w innym zadaniu Wycieczka